Mēs esam biedrība "SK Dienvidkurzeme",  kas nodarbojas ar autosporta attīstību.
Biedrība izveidota 2013. gadā.

Biedrība regulāri organizē autosporta pasākumus (autokross, autosprints, veiklības braucieni), lai veicinātu autosporta attīstību un šajā darbībā iesaistītu jauniešus un citus Priekules novada iedzīvotājus.

Šo gadu laikā ir izveidojusies sadarbība ar Lietuvas biedrību "ASK Extempas", kā rezultātā ir izveidots sacensību seriāls "Žemaitija-Kurzeme". Tādējādi autosportā tiek paplašināts cilvēku loks gan no Latvijas, gan Lietuvas.

Galvenā biedrības darbība tiek vērsta uz autokrosa pusi. Tāpēc katru gadu tiek rīkotas vairākas autokrosa sacensības. Bet lai biedrība atīstītos, pēc iespēju robežām tiek uzlabota gan autotrases "Līgo" drošība, gan pašas biedrības darbība.

Vairāku gadu garumā veiksmīgi tiek rīkotas autosprinta sacensības ziemas laikā. Autosprinta sacensības uzlabo braukšanas spējas, veicot distanci, ievērojot laika kontroli.

2018. gada 11. augustā pirmo reizi tika rīkots veiklības brauciens “Ikara svētku” ietvaros. Tā kā šis bija pirmais tāda veida pasākums, tad tas ļāva saprast, ko būtu nepieciešams attīstīt un pilnveidot. 

Kopš 2019. gada 18. maijā autotrasē "Līgo" tiek organizētas LAF Folkreisa un Krosa Komisijas kausa sacensības.